לחזור אל מדיות חברתיות

לינקדאין

לינדאין הינה רשת חברתית שמיועדת בעיקר ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. עוזרת באיתור קשרים מקצועיים למטרות שיתופי פעולה, יצירת קשרים, תעסוקה, איסוף מידע וכו'.

זוהי רשת עם פוטנציאל קשרים אדיר. חברים בה אנשי מפתח ומשפיענים בשוק, מנהלי חברות, סמנכ"לים וכו'.

לאחר פתיחת חשבון יש צורך לעדכן את הפרטים האישיים, מעין קורות חיים מקוצר. חשוב לדאוג להעלות תמונה, תיאור של תחום התמחות, וסיכום של חברות ותפקידים שמלאת בעבר.

חברים שנוסיף בשלב ראשוני הם אנשים שאנחנו מכירים. חברים אלו יהפכו להיות חברים מדרגה ראשונה. לכל אחד מהחברים האלו יש את החברים שלו מה שמביא אותנו לדרגה שניה רחבה יותר של חברים. דרגה שלישית היא הרמה של החברים של החברים מה שמביא אותנו לפוטנציאל של עשרות אלפים ולעיתים מליוני אנשים, תלוי בכמות החברים.

המערכת תציע לכם להוסיף אנשים על סמך מקומות העבודה שסימנתם או הקשרים שלינקדאין חושבת שיכולים לעזור לכם. בחרו את האנשים שברצונכם לקשר.

ליקדאין מציעה קבוצות מקצועיות בנושאים שונים ומגוונים. תחת קבוצות תוכלו לקבל המלצות על פי האינפורמציה שהזנתם בפרופיל שלכם – נושאים שקשורים לתחום העיסוק, למוסד הלימודים, לקבוצות שאתם משתייכים אליהם וכו'. בשלב מתקדם ניתן ליצור קבוצה שעוסקת בתחום בהם אתם עוסקים ולייצר עניין לאנשים מהתחום להגיב ולהתעניין.

במידה והנכם פתוחים לאנשים חדשים ומעוניינים להוסיף גם אנשים שאינכם מכירים, ניתן להוסיף את המילה LION לשם הפרופיל שלכם.

LION אומר לאחרים שאתם פתוחים להוסיף בחזרה כאלו שיוסיפו אתכם גם אם אינכם מכירים. כל המטרה היא יצירת קשרים והרחבת הרשת החברתית ולכן הוספת חדשים יכול לתרום בדרכים רבות.

כמו בכל מדיה חברתית, חשוב לעדכן סטטוס, לעניין אנשים במה שיש לכם להציע, להגיב לתגובות ולהשאר קשובים ומעורבים.